Ukraine Relaunch. Інвестиції в спорт

2 березня 2017 року відбудеться міжнародний спортивний Форум «Ukraine Relaunch. Інвестиції у спорт — інвестиції у майбутнє країни», який пройде у Klitschkko Expo.

Це перший унікальний захід такого формату на тему розвитку спорту, що має на меті обговорити сучасні інструменти та стимули для бізнесу у питаннях, пов’язаних з розвитком спорту в країні та популяризації здорового способу життя, що є запорукою здорової нації.

«Українці дуже талановиті та спортивні люди, й тренд здорового способу життя набирає популярності все більше. Саме тому ми прагнемо привернути увагу громадськості та органів влади до питань розвитку спортивної галузі — інфраструктури, спортивних шкіл, змагань — з позиції бізнесу, який прагне розвивати власну країну», — відзначає представник оргкомітету форуму Олександр Кирієнко.

Форум є сучасною платформою комунікації між державою та спортивною громадськістю задля формування якісного порядку денного розвитку спорту через діалог експертів, представників бізнесу та влади, презентації та обговорення імплементації кращого світового досвіду.

Участь у Форумі візьмуть більше 150 участників — представники вищих органів виконавчої влади, відомі спортсмени та функціонери, представники спортивних федерацій та об’єднань, меценати, представники міжнародних бізнесових асоціацій, представники бізнесових кіл України та багато інших.

Слід зазначити, що Ініціатором Форуму виступає мережа спортивних магазинів “INTERSPORT”.

Партнерами Форуму є компанія Omlet Agency, вода Моршинська, юридичний партнер заходу — компанія AVG, а також компанія Run Ukraine, GOFIT, Nextbike Ukraine, Sport Life, Golf Stream, WISE, Stretching Press Club, UNIFIT, Виставка-музей Братів Кличків.

«Майбутнє кожної країни залежить в першу чергу від здоров’я нації. А інвестиції в спорт – це інвестиції у розвиток сильної, могутньої держави. Міжнародна корпорація INTERSPORT вважає своєю місією підтримку спорту та популяризацію здорового способу життя. І участю в Міжнародному спортивному форумі ми засвідчуємо своє прагнення розвивати та підтримувати спорт в Україні. Адже це запорука розвитку країни в цілому», — зазначив представник корпорація INTERSPORT.

Участь у Форумі в якості учасника — безкоштовна.

Реєстрація за посиланням на сайті — http://sport.ukraine-relaunch.com/

Источник: http://luxpersons.com

Добавить комментарий